Зв'язатися з нами

Russia

Найкращі в своєму класі кампанії в регіоні та мрійники, які змінюють індустрію комунікацій

ДОПОВНЕННЯ:

опублікований

on

Ми використовуємо вашу реєстрацію, щоб надавати вміст у спосіб, на який ви погодилися, і покращити наше розуміння вас. Ви можете будь -коли відписатися.

Оголошено переможців Eventiada IPRA GWA 2021

Список переможців найбільшої комунікаційної премії у Східній Європі, Росії, СНД та Центральній Азії Eventiada IPRA GWA, регіональний партнер IPRA Golden World Award, глобального конкурсу, який з 1990 року проводить Міжнародна асоціація зв'язків з громадськістю (IPRA) , публікується за 11th час. У 2020 році Eventiada IPRA GWA приєдналася до премії IPRA Golden World Awards у підтримці Цілей сталого розвитку ООН.

Цього року нагорода зібрала найбільші транснаціональні та національні корпорації, глобальні та місцеві неурядові організації, уряди, мережі та незалежні агенції та творчу молодь із 15 країн: Вірменії, Білорусі, Болгарії, Хорватії, Естонії, Угорщини, Казахстану, Латвії, Литви. , Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Таджикистану та Туреччини. Переможців визначило міжнародне журі з 35 національних асоціацій з 17 країн.

Олексій Сафронов, президент Eventiada IPRA GWA, президент Elefante Porter Novelli (Orta Communications Group): «Сьогодні ми святкуємо найкращі в своєму класі кампанії в регіоні та мрійників, які змінюють галузь. Ключем до ефективної комунікації є пошук найкращих платформ для побудови діалогу між бізнесом, урядом і суспільством. Сталий розвиток, ESG та соціальні цінності були цими платформами у 2021 році, як демонструють кампанії-переможці цього року. Дивлячись у майбутнє, ми бачимо нові тенденції, нові платформи для сприяння цьому діалогу, нові відносини, які будуть служити в новому світі, в який ми всі входимо. У Eventiada IPRA GWA ми прагнемо нагороджувати та відзначати найкращі ідеї та передовий досвід у всьому регіоні».

Олена Фадєєва, голова Eventiada IPRA GWA, президент FleishmanHillard Vanguard: «Цього року ми маємо рекордну кількість країн-учасниць – загалом 15 – із 12 часовими поясами та загалом більше, ніж на 20% збільшення кількості заявок. Премія об’єднує не лише регіони, а й покоління, відзначаючи, окрім роботи визнаних керівників та професіоналів, неймовірно креативні та чудові кампанії молоді, студентів і навіть підлітків. Це справді захоплююче спостерігати, як тенденції та думки розвиваються в різних країнах і різних вікових групах. Вітаємо всіх переможців та фіналістів, приємно бачити бачення, яке стимулює інновації, креативність та результати».

Eventiada IPRA GWA організовується з 2011 року Orta Communications Group та Міжнародною асоціацією зв’язків з громадськістю (IPRA). Його підтримують APRA (Азербайджан), APRA (Вірменія), AKKK (Білорусь), Бакинська школа PR, BAPRA (Болгарія), HUOJ (Хорватія), EPRA (Естонія), IPR (Білорусь), NASO (Казахстан), MTL (Фінляндія), MPRSZ (Угорщина), LASAP (Латвія), PRSS (Словенія), PSPR (Польща), ARRP (Румунія), DSOJ (Сербія), IDA (Туреччина), TUHHID (Туреччина). У Росії Eventiada IPRA GWA підтримується Асоціацією менеджерів (АМ), МДУ імені Ломоносова, РАЕС, АКАР, АКМР, АКОС, РАСО, РАПР, PRCA Росії, АРДА, РБЕН, АБКР, РАМУ.

Переможці Eventiada IPRA GWA 2021:

ГРАН-ПРІ ВНЕСОК ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

реклама
  • Skip 2020, крок у майбутнє – робота в Естонії, Enterprise Estonia/META Advisory (Естонія)

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ IPRA

  • Ви бачите музику? Ребрендинг FLCO – камерний оркестр Франца Ліста/FleishmanHillard Café (Угорщина)

GRAND PRIX:

  • Федеральний освітній марафон «Нові знання» – Російське товариство «Знання»/ Михайлов і партнери/Бізнес-Діалог (Росія)

ОСОБИСТІ КАТЕГОРІЇ

PR-візіонер

  • Філіп Шепард, генеральний секретар, Міжнародна асоціація PR, IPRA (Великобританія)

За внесок у галузь

  • Олександр Дибаль, член правління, заступник генерального директора з комунікацій «Газпром нафти» (Росія)

Головний спеціаліст з комунікацій року

  • Андрій Кирпичников, керівник прес-служби, Інтеррос (Росія)

ВИДАТНІ КАМПАНІЇ НА ПІДТРИМКУ ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ООН НАГОРОДИ КАТЕГОРІЇ

Найкраща кампанія, яка підтримує здоровий спосіб життя та сприяє добробуту для всіх у будь-якому віці

Переможець:

  • Telekom — #ЦифровеЗдоров’я для старших родичів! – Uniomedia Communications (Угорщина)

Фіналісти:

  • 14 не в порядку – Естонська асоціація сексуального здоров’я (Eesti Seksuaaltervise Liit)/Оптиміст (Естонія)
  • BASF Start-up Science – BASF/Прес-служба (Сербія)

Найкраща кампанія на підтримку інклюзивної та справедливої ​​якісної освіти та сприяння можливостям навчання протягом усього життя для всіх

Переможець:

  • Федеральний освітній марафон «Нові знання» – Російське товариство «Знання»/ Михайлов і партнери/Бізнес-Діалог (Росія)

Фіналісти:

  • Школа життя з Google на YouTube Росія – Google Russia/Ketchum (Росія)
  • Кампанія Cayspace Promotion – UNESCO/Action Global Communications Kazakhstan (Казахстан)
  • Онлайн академія внутрішнього туризму – Національна компанія «Казахський туризм» / Red Point Kazakhstan (Казахстан)

Найкраща кампанія на підтримку гендерної рівності та розширення прав і можливостей для всіх жінок і дівчат

Переможець:

  • Є професія – жінки тренують водіїв! – Московський метрополітен (Росія)

Фіналіст:

  • Міжнародний форум STEM+E та STEM+E for Girls Award – Salym Petroleum/Salym Petroleum Development (Росія)

Найкраща кампанія на підтримку міст, щоб вони були інклюзивними, безпечними, стійкими та стійкими

Переможець:

  • #RebornCities – Iulius Company/Rogalski Damaschin Public Relations (Румунія)

Фіналіст:

  • Фестиваль Trash Art 2020 – Riviera Mall/RIM Communications Agency (Росія)

Найкраща кампанія на підтримку збереження та сталого використання океанів, морів і морських ресурсів

Переможець:

  • «Наші міста прекрасні, коли чисті» – Unilever-CIF/Sobraz (Туреччина)

Фіналісти:

  • Науково-дослідна ініціатива «Нарвал» – Газпром нафта/PromoAge (Росія)
  • Популяризація екологічних ініціатив компанії «Роснефть» - Роснефть/Агентство зв'язку «Главний советник» (Росія)

Найкраща кампанія на підтримку інклюзивного та сталого економічного зростання, зайнятості та гідної роботи для всіх

Переможець:

  • Цифровий Норнікель – Норнікель (Росія)

Фіналісти:

  • Промислові блоки: як створити «точки тяжіння» з колишніх промислових зон – Комплекс економічної політики та майнових і земельних відносин міста Москви (Росія)
  • Інклюзивний бариста в А1 – А1/ARS Communications (Білорусь)

Найкраща кампанія на підтримку термінових дій у боротьбі зі зміною клімату та його наслідками

Переможець:

  • Tehetsz méh többet! Бджола рішення! – Такарекбанк/Пресінформ (Угорщина)

Фіналіст:

  • «25 га». Ініціатива реабілітації «легенів планети» – Благодійний сибірський благодійний фонд «Світ навколо тебе» (Росія)

Найкраща кампанія на підтримку розбудови стійкої інфраструктури, сприяння сталій індустріалізації та сприяння інноваціям

Переможець:

  • Любов - це нафта, яка тобі потрібна - Лукойл (Росія)

Фіналісти:

  • Жовта наклейка, яка рятує життя людей – PKP Polskie Linie Kolejowe/Partner of Promotion (Польща)
  • 5G Trendsetter: складне пояснення простими словами для споживачів – Realme (Росія)

Найкраща кампанія на підтримку сталого управління лісами, боротьба з опустелюванням, зупинка та зворотна деградація земель, припинення втрати біорізноманіття

Переможець:

  • Почніть із себе – Видавництво «Комсомольская правда» (Росія)

Фіналісти:

  • Сад пам’яті – Бюро комунікацій «Волонтери Перемоги»/«United Partners» (Росія)
  • Segezha Group – стратегія підтримки лісовідновлення та підтримки біорізноманіття – Segezha Group (Росія)

Найкраща кампанія, яка підтримує стійкі моделі споживання та виробництва

Переможець:

  • Інновації для загального блага – Інтеррос (Росія)

Фіналісти:

  • Heineken — сподіваючись на краще майбутнє — Uniomedia Communications (Угорщина)
  • PrzyGotujmy lepszy świat (Два значення: Давайте готуємо/Зробимо світ кращим) – Knorr/Зроблено в PR (Польща)
  • До побачення, поліетиленовий пакет! Екологічний виклик для відмови від поліетиленових пакетів (Пока, Пакет) – Тинькофф (Росія)
  • Кампанія зі зниження споживання води в Москві – Департамент інформаційних технологій Москви (Росія)

Найкраща кампанія на підтримку відродження Глобального партнерства задля сталого розвитку

Переможець:

  • Розповсюдження iHerb під час пандемій – iHerb (Росія)

Фіналіст:

  • Інновації для загального блага – Інтеррос (Росія)

КАТЕГОРІЇ ESG

Найкраща екологічна кампанія та ESG (довкілля)

Переможець:

  • Tide Laundry – P&G (Росія)

Фіналісти:

  • Національна ЕКО змагання – PI Deposit System Administrator (USAD)/UAB Fabula ir partneriai (Литва)
  • A1 стає зеленим: ecostream – A1/ ARS Communications (Білорусь)

Залучення суспільства та ESG (соціальні)

Переможці:

  • Money Bistro – Raiffeisen Bank/Rogalski Damaschin Public Relations Agency (Румунія)
  • #PutThatMaskOn Flashmob – Департамент підприємництва та інноваційного розвитку міста Москви /Комунікаційне агентство Adworm (Росія)

Фіналісти:

  • Дні здоров’я столиці – Департамент охорони здоров’я Москви (Росія)
  • Соціальна акція «Увага на дорогу» – Головне управління безпеки дорожнього руху МВС Росії / Безпека дорожнього руху Росії (Росія)

Найкраща кампанія з управління змінами та ESG (управління)

Переможець:

  • Telegram-канал Департаменту транспорту – Департаменту транспорту та розвитку дорожньої інфраструктури Москви (Росія)

Фіналісти:

  • Екологічна освіта: цифровий шлях – Coca-Cola в Росії (Росія)
  • Денний стаціонар 2.0 – Науково-дослідний інститут охорони здоров’я та медичного менеджменту Департаменту охорони здоров’я Москви (Росія)

РЕГІОНАЛЬНІ КАТЕГОРІЇ

Найкраща кампанія в Центральній Європі

Переможець:

  • Перший алкоголь, який врятував життя – Medisept/Partner of Promotion (Польща)

Фіналіст:

  • Old Dogs, New Tricks — піонерська ініціатива цифрового PR – Jófogás/Lounge Group (Угорщина)

Найкраща кампанія у Східній Європі

Переможець:

  • 100 годин з А1 – А1/ ARS Communications/Eventum Globo (Білорусь)

Фіналісти:

  • Tehetsz méh többet! Бджола рішення! – Такарекбанк/Пресінформ (Угорщина)
  • Благодійна ініціатива «Добра бібліотека» – OZ.by (Білорусь)
  • "9th березня» інтернет-журнал – «9th березня» інтернет-журнал (Росія)

Найкраща кампанія в Північній Європі

Переможець:

  • Усі фігури прекрасні – PI Deposit System Administrator (USAD)/UAB Fabula ir partneriai (Литва)

Фіналісти:

  • 14 не в порядку – Естонська асоціація сексуального здоров’я (Eesti Seksuaaltervise Liit)/Оптиміст (Естонія)
  • Національна ЕКО змагання – PI Deposit System Administrator (USAD)/UAB Fabula ir partneriai (Литва)

Найкраща кампанія в Південній Європі

Переможець:

  • BASF Start-up Science – BASF/Прес-служба (Сербія)

Фіналіст:

  • Nadir-X – Gen Pharmaceuticals/Dilan Baransel Communication Consultancy (Туреччина)

Найкраща кампанія в Центральній Азії

Переможець:

  • «Мегафон Пік» – TT Mobile (Таджикистан)

Фіналіст:

  • Рекламна кампанія Cayspace – UNESCO/Action Global Communications Kazakhstan (Казахстан)

Найкраща кампанія в Західній Азії

Переможець:

  • Лукойл крокує по планеті – Лукойл (Росія)

Фіналіст:

  • ГОЛОСУЙТЕ! – Вірменська PR Асоціація (Вірменія)

ЗАНЯТТЯ ПРАКТИКИ

Найкраще управління репутацією

Переможець:

  • Запуск масового бренду FMCG на ура! – Дзинтарс/Голін Рига (Латвія)

Фіналісти:

  • Оргахіму 120 років — святкуємо кольори! – Orgachim JSC/Hub Ahead (Болгарія)
  • Тінькофф – третій банк в країні за кількістю активних клієнтів – Тинькофф (Росія)
  • Руки вгору, або як ми підвищили довіру до Курської АЕС – Росенергоатом (Росія)
  • Telegram-канал Департаменту транспорту – Департаменту транспорту та розвитку дорожньої інфраструктури Москви (Росія)

Найкращий інституційний імідж

Переможці:

  • Ви бачите музику? Ребрендинг FLCO – камерний оркестр Франца Ліста/FleishmanHillard Café (Угорщина)
  • «Одягай форму/набирай форму!» – Латвійські національні збройні сили/Голін Рига (Латвія)

Фіналісти:

  • Презентація уніфікованого звіту Металлоінвеста за 2020 рік «Еволюція сучасної металургії» у форматі конференції на ESG – Металлоінвест (Росія)
  • Маринувати помідори, а не бізнес-ідеї! – Латвійське агентство інвестицій та розвитку/Голін Рига (Латвія)
  • «YouSearched» – онлайн-журнал ВСК Страхування про вирішення життєвих питань без досвіду чи спеціаліста – ВСК Страхування (Росія)

Найкраще управління проблемами

Переможець:

  • #НЕ ВІРІТЬ – Avon (Росія)

Фіналіст:

  • MoneyMasters — майбутнє добровільних фондів — Асоціація добровільних фондів Угорщини/FleishmanHillard Café (Угорщина)

Найкраще антикризове управління

Переможець:

  • «Крішна гра». Інтерактивний тренажер для відпрацювання кризових ситуацій – Росенергоатом (Росія)

Фіналіст:

  • Перший алкоголь, який врятував життя – Medisept/Partner of Promotion (Польща)

Кращі комунікації керівників

Переможець:

  • Сезон кулінарного шоу «Готуємося до Нового року РАЗОМ» – Перекресток (X5 Group) (Росія)

Фіналіст:

  • Конференція дня партнера Cisco – Cisco/Stem Agency (Росія)

Найкращі відносини з громадою

Переможець:

  • Акції підтримки вакцинації: «Не можна хворіти, вакцинуйся!» – Home Credit and Finance Bank (Росія)

Фіналісти:

  • Kulas у світло (Cule in lumina) – Група CEZ в Румунії/Rogalski Damaschin Public Relations (Румунія)
  • Відеоприйом громадян керівниками відділів – Державна інспекція з нагляду за користуванням майном у Москві (Росія)

Найкраща соціальна кампанія

Переможці:

  • Конкурс Whiskas і Pedigree Собака чи кіт? – Марс/Репутація (Латвія)
  • Експертний центр Казахстан – Експертний центр Казахстан/Ред Пойнт Казахстан (Казахстан)

Фіналісти:

  • Real Kids «ADAPTED» Адаптивні тренінги для дітей з обмеженими можливостями – Центр адаптації та фізичного розвитку дітей з обмеженими можливостями (Росія)
  • Інформаційна кампанія «Просто діти» на підтримку дітей з обмеженими можливостями та їхніх сімей – Дитячий фонд ООН у Білорусі/GBS Communications Company (Білорусь)
  • «З новим другом!» – СТС Любов (Росія)
  • Благодійна служба Mos.ru – Департамент інформаційних технологій Москви (Росія)

Найкраща громадська кампанія

Переможець:

  • Павільйони здоров'я – Комплекс соціального розвитку Москви (Росія)

Фіналісти:

  • Жовта наклейка, яка рятує життя людей – PKP Polskie Linie Kolejowe/Partner of Promotion (Польща)
  • Благодійна ініціатива «Скриньки хоробрості» – OZ.by (Білорусь) (Білорусь)
  • Подорож навколо нашої улюбленої Литви – Офіс зв’язку Європейського парламенту в Литві/UAB Fabula ir partneriai (Литва)
  • Міжнародний форум STEM+E та STEM+E for Girls Award – Salym Petroleum/Salym Petroleum Development (Росія)

Найкраща кампанія сержантів і соціальне благо

Переможець:

  • Nadir-X – Gen Pharmaceuticals/Dilan Baransel Communication Consultancy (Туреччина)

Фіналісти:

  • "9th березня» інтернет-журнал – «9th березня» інтернет-журнал (Росія)
  • Чат-бот «Самострой.нет» – Державна інспекція з нагляду за користуванням майном у Москві (Росія)

Найкраща волонтерська кампанія

Переможець:

  • «Рак боїться сміливих: Будь здоровий! (спільно з Національним проектом «Здоров’я») – LG Electronics/AGT Communications (Росія)

Фіналіст:

  • Патронажний проект фармацевтичної компанії «Серв’є» «Ваш шанс» (у партнерстві з благодійним фондом «Арифметика добра» за підтримки міжнародного фонду «Mécénat Servier» – Серв’є (Росія)

Найкращі комунікації співробітників

Переможець:

  • Внутрішня кампанія запуску продукту для медицини Takhzyro – Takeda Pharmaceuticals Croatia/Pragma komunikacije (Хорватія)

Фіналісти:

  • Космічний марафон компетенцій – Сбербанк/PR-Consulta (Росія)
  • Як ми налагодили комунікаційну систему з регіонами у ВТБ Банку за допомогою амбасадорів – Банк ВТБ/Комуніка (Росія)
  • Оргахіму 120 років – святкуємо кольори! - Orgachim JSC/Hub Ahead (Болгарія)

Найкраща HR-кампанія в турбулентні часи

Переможець:

  • Skip 2020, крок у майбутнє – робота в Естонії, Enterprise Estonia/META Advisory (Естонія)

Фіналісти:

  • Голоси, які лікують – Kalcex/Golin Riga (Латвія)
  • Акції підтримки вакцинації: «Не можна хворіти, вакцинуйся!» – Home Credit and Finance Bank (Росія)

Найкраща інтегрована кампанія

Переможець:

  • Кампанія Samsung у TikTok #RakhimFilmOnGalaxy – Samsung Росія (Росія)

Фіналісти:

  • 15 років Школі менеджменту «Сколково». День про тенденції сьогодення та майбутнього – Московська школа менеджменту СКОЛКОВО (Росія)
  • Комунікаційна підтримка фіналу Чемпіонату світу з програмування ICPC – Автономна некомерційна організація з розвитку міжнародних ініціатив «Цифрова трансформація»/Interium Digital Agency (Росія)

Найкращий маркетинг для чоловіків

Переможець:

  • Турнір WoT Old Spice – P&G (Росія)

Фіналіст:

  • Чемпіонат Білорусі з World of Tanks Blitz - A1/ARS Communications/Eventum Globo (Білорусь)

Найкращий маркетинг для жінок

Переможець:

  • Барбі вшановує жінку-космонавта – Mattel (Росія)

Фіналісти:

  • Dove #ShowUs 2020 – Unilever/Ініціатива (Росія)
  • Бути мамою з Pampers – P&G (Росія)

Найкращий маркетинг для молоді

Переможець:

  • Head&Shoulders «Кампанія проти булінгу: ми впораємося» – P&G (Росія)

Фіналісти:

  • Rexona фантастичний підлітковий серіал IGTV – Unilever/Ініціатива (Росія)
  • Музичний проект Levi's® – Levi's/RSVP Agency (Росія)

Найкраща культурна кампанія

Переможець:

  • Закоханий у мистецтво – Газпром переробка (Росія)

Фіналісти:

  • Відкрийте для себе нетуристичні міста з DiDi Cityguide – DiDi/Grayling (Росія)
  • Фестиваль європейського кіно онлайн – Представництво Європейського Союзу в Росії/Агентство 4D комунікацій (Росія)

Найкращий нефінансовий звіт/звіт про сталий розвиток

Переможець:

  • Презентація уніфікованого звіту Металлоінвеста за 2020 рік «Еволюція сучасної металургії» у форматі конференції на ESG – Металлоінвест (Росія)

Кращі корпоративні медіа

Переможець:

  • ESG-дайджест «Михайлов і партнери» – «Михайлов і партнери» (Росія)

Фіналіст:

  • HSE для своїх. Розвиток медіа-мережі внутрішніх комунікацій ВШЕ – Університет ВШЕ (Росія)

Кращий корпоративний фільм/відео

Переможець:

  • «Вибухаючи горизонти вічності» – документальний фільм про 90th ювілей виробництва Магнітогорського металургійного комбінату – Магнітогорський металургійний комбінат (Росія)

Фіналісти:

  • Корпоративний фільм Hayat Holding: Світ для нас – Hayat Holding (Туреччина)
  • Оргахіму 120 років — святкуємо кольори! – Orgachim JSC/Hub Ahead (Болгарія)

Найкраща виставка

Переможець:

  • «Неонатолог. Перший лікар» виставка – Fields4e PR (Росія)

Фіналіст:

  • Виставковий павільйон «Розумне місто» – Московський Департамент інформаційних технологій/Група ринку (Росія)

Найкраще дослідження та планування

Переможець:

  • Комплексний соціологічний аналіз проблем інсульту – Російський центр дослідження громадської думки (ВЦИОМ) (Росія)

Фіналіст:

  • Пандемічний пульс – аналітичний проект Tinkoff CoronaIndex – Тинькофф (Росія)

Найкраще вимірювання та оцінка

Переможець:

  • Росспоживнагляд у новій комунікаційній реальності пандемій – Федеральна служба з нагляду за захистом прав споживачів і благополуччям людини (Роспоживнагляд)/Новини PR (Росія)

Фіналіст:

  • PR News for Samsung Electronics Rus Company - Samsung Electronics Rus Company/ PR News (Росія)

СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ

Найкраща інноваційна кампанія

Переможці:

  • Захисник Олег – Тінькофф (Росія)
  • Бути мамою з Pampers – P&G (Росія)

Фіналіст:

  • L-Charge – L-Charge/Fields4e PR (Росія)

Запуск року

Переможець:

  • Segezha Group IPO – Segezha Group (Росія)

Фіналісти:

  • Запуск масового бренду FMCG на ура! – Дзинтарс/Голін Рига (Латвія)
  • Цифровий кампус Сколково Business School – Московська школа менеджменту СКОЛКОВО (Росія)
  • Туристичний бренд РусГідро – РусГідро/Маркет Груп (Росія)
  • Захисник Олег – Тінькофф (Росія)
  • Armani / Casa Moscow Residences: Народження легенди – Vos'hod/PR Inc. (Росія)

Найкраща міжнародна кампанія

Переможець:

  • Нагороди News Photo Awards. Подолання COVID – Російське інформаційне агентство ТАСС (Росія)

Фіналісти:

  • SputnikPro – Медіагрупа «Россия сегодня» (Росія)
  • Global Talents Digital. Sustainable Edition – Artifact (Росія)

Найкраща кампанія, яка відповідає міжнародним стандартам

Переможець:

  • Комунікаційна підтримка кампанії вакцинації – «Норнікель» (Росія)

Фіналіст:

  • Пропустіть 2020 рік, крок у майбутнє – Робота в Естонії, Enterprise Estonia/META Advisory (Естонія)

Найкраща некомерційна організація, що просуває кампанію

Переможець:

  • #DRINKDONTDRIVE. Тиждень відповідального споживання пива – Beer Association/PR Inc. (Росія)

Фіналісти:

  • «Одягай форму/набирай форму!» – Латвійські національні збройні сили/Голін Рига (Латвія)
  • Сад пам’яті – Бюро комунікацій «Волонтери Перемоги»/«United Partners» (Росія)

Найкраща кампанія від ЗМІ

Переможець:

  • Телеграм-канал РИА Новини. Розповідаємо про те, що ми бачимо самі – Медіа-група «Россия сегодня» (Росія)

Фіналіст:

  • Telegram-канал Департаменту транспорту – Департаменту транспорту та розвитку дорожньої інфраструктури Москви (Росія)

ВНЕСОК ДО КАТЕГОРІЙ ГАЛУЗІ ЗВ'язку

Найкраща кампанія, що просуває PR-індустрію

Переможець:

  • Old Dogs, New Tricks – піонерська ініціатива цифрового PR – Jófogás/ Lounge Group (Угорщина)

Фіналіст:

  • ESG-дайджест «Михайлов і партнери» – «Михайлов і партнери» (Росія)

Найкраща кампанія професійної асоціації

Переможець:

  • Кампанія з працевлаштування молоді «InWork» («VRabote») – Асоціація студентів і студентських спільнот Москви (Росія)

Фіналісти:

  • Ділова етика: підйом – Російська мережа бізнес-етики (Росія)
  • ГОЛОСУЙТЕ! – Вірменська PR Асоціація (Вірменія)

Найкраща кампанія, яка просуває імідж комунікації

Переможець:

  • Dove #ShowUs 2020 – Unilever/Ініціатива (Росія)

Фіналіст:

  • Центр МАЛИХ Агентств – HINT/Центр МАЛИХ агенцій (Росія)

МОЛОДІЖНІ КАМПАНІЇ

Студент року

Переможець:

  • Цвєтана Філенко, Російський державний університет ім. А.Н. Косигіна (Технології.Дизайн.Мистецтво) Ініціатива Фондів допомоги безпритульним тваринам Росія)

Фіналісти:

  • Дарія Жарікова, медичний волонтер Московського обласного медичного коледжу №5 (Росія)
  • Загуменнова Катерина, Московський державний соціальний університет, Всеросійський освітній фестиваль короткометражних документальних фільмів «Кришталева призма» (Росія)
  • Анастасія Мудревська, Санкт-Петербурзький університет (Росія)
  • Анастасія Коновалова, Московський державний університет імені Ломоносова (Росія)

Команда року

Переможець:

  • Волонтерський загін «#WeareTogether» (#MyVmeste)- Команда Молодіжного центру «GOR.COM 35» (Росія)

Фіналісти:

  • Російський студентський фестиваль соціальних кампаній «Медіаклас» – МДКУ (Росія)
  • Молодіжна рада при Департаменті охорони здоров'я Москви (Росія)
  • CosmosMedia для Музею космонавтики – Музей космонавтики/Школа комунікації для молоді ВШЕ (Росія)

Учень року

Переможець:

  • Данила Хватов, «Гімназія №1», Борисоглібськ (Росія)

Фіналіст:

  • Анастасія Ісканярова, Магнітогорський міський багатопрофільний ліцей при МДТУ ім. Г.І.Носова (Росія)

Найкраща молодіжна кампанія

Переможець:

  • #Цифрові пенсіонери – Державний університет управління (Росія)

Фіналісти:

  • Ліга випускників – Центр соціальних служб Дім милосердя (Росія)
  • «Казкова карта Удмуртії» в Сарапулі – Сарапульський історико-архітектурно-художній музей-заповідник (Росія)
  • Правильно – Університет ВШЕ (Росія)
  • Фейк-не підробка: думайте критично! – Федерація молодіжних клубів Вірменії (Вірменія)

Найкраща молодіжна кампанія, яка просуває цілі сталого розвитку

Переможець:

  • Муніципальна акція «Plastic Zero» – команда Молодіжного центру «GOR.COM 35» (Росія)

Фіналісти:

  • m.Gen — цифровий сервіс персоналізації послуг генетичного тестування – Державний університет управління (Росія)
  • «Жінки в техніці. Забезпечення якості» – Молодіжна спільнота «ПРОСТО» (Росія)
  • Міжнародний фестиваль соціальної реклами LIME (Росія)

Поділіться цією статтею:

EU Reporter публікує статті з різних зовнішніх джерел, які висловлюють широкий спектр точок зору. Позиції, зайняті в цих статтях, не обов’язково відповідають EU Reporter.

Тенденції